Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBF Älvstranden

Följ

IBF Älvstranden

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 09:20

      Pixbo IBF P09/10 (borta) P-08/09


      11:20
    • 10:30

      Träning F-14/15/16


      12:00
    • 11:00

      FBC Lerum F13 Svart (hemma) F-12/13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-11/12/13


      13:30
    • 12:25

      FBC Partille P11 Blå (borta) P-10


      14:25
    • 14:15

      Dingle AIK H2 (hemma) A-Lag Herrar


      16:15
  • 3Sön
    • 10:00

      U SM kval F-16 F-07/08


      18:00
    • 10:00

      Lindås IBK F14-15 Svart (hemma) F-14/15/16


      11:00
    • 11:00

      IBK Kungälv P13 Blå (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Guldhedens IK P12 (hemma) P-11/12/13


      14:00
    • 12:30

      FBC Lerum (hemma) P 14


      14:00
    • 14:15

      IBK Göteborg/Guldhedens IK F09-11 (hemma) F-09/11


      16:15
    • 15:25

      Pixbo IBF F09 Svart (hemma) F-09/11


      17:25
    • 17:20

      IBK Kungälv P09 (borta) P-08/09


      19:20
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:00

      Öckerö IBK F13-14 (hemma) F-12/13


      11:00
    • 10:00

      IBK Bergum P13 Rosa (hemma) P-13


      12:00
    • 11:15

      Pixbo IBF P10 Vit (hemma) P-10


      13:15
    • 12:25

      Floda IBK F11/12 (hemma) F-09/11


      14:25
    • 12:30

      Sammandrag 3 F-14/15/16


      15:30
    • 13:05

      Frölunda IBK P12 (borta) P-11/12/13


      15:05
    • 14:15

      IBK Bergum F14/15 (borta) F-14/15/16


      15:15
    • 14:30

      Åmåls IBK DJ17 (borta) F-07/08


      16:30
    • 14:45

      Mölndals IBF P10 röd (hemma) P-08/09


      16:45
    • 15:20

      Lindås IBK F10 Blå (borta) F-09/11


      17:20
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09/11


      19:00
    • 17:15

      Träning P-10


      19:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:45

      Träning P-10


      10:30
    • 10:30

      Träning F-14/15/16


      12:00
    • 10:30

      Träning F-12/13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-11/12/13


      13:30
    • 14:35

      FBC Partille P09 Blå (borta) P-08/09


      16:35
    • 15:30

      Stenungsunds IBK P11 (borta) P-10


      17:30
  • 17Sön
    • 09:00

      Pixbo IBK F13/14 Rödrävar (hemma) F-12/13


      11:00
    • 10:00

      Ale IBF F14/15 (borta) F-14/15/16


      12:00
    • 10:00

      Lindome IBK P12 Grön (hemma) P-11/12/13


      12:00
    • 10:00

      Julavslutning F-12/13


      13:00
    • 10:15

      FBC Lerum F10/11 Svart (borta) F-09/11


      12:15
    • 10:30

      Mölndals IBF (hemma) P 14


      12:00
    • 11:20

      Landvetter IBK P09 Blå (borta) P-08/09


      13:20
    • 12:15

      Landvetter IBK F10/11 Blå (hemma) F-09/11


      14:15
    • 13:25

      Varla IBK DJ Röd (hemma) F-07/08


      15:25
    • 14:45

      IBK Kungälv P13 Vit (borta) P-13


      16:45
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 19:30

      Träning P-08/09


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:30

      Varla IBK (borta) P-08/09


      13:00
  • 31Sön