Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBF Älvstranden

Följ

IBF Älvstranden

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IBF Älvstranden
Välj lag

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Öckerö IBK F14/15 (hemma) F-14/15/16


      11:00
    • 11:00

      Ale IBF P13 Blå (borta) P-13


      13:00
    • 11:30

      IBK Bergum F10/11 (hemma) F-09/11


      13:30
    • 11:30

      IBF Backadalen (borta) P 14


      12:30
    • 12:40

      Lindås IBK F10 Blå (hemma) F-09/11


      14:40
    • 13:50

      Pixbo IBF P09/10 (hemma) P-08/09


      15:50
    • 14:45

      Pixbo IBK P12/13 (borta) P-11/12/13


      15:45
    • 15:30

      Pixbo IBF P09 Vit (hemma) P-08/09


      17:30
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 10:00

      Ale IBF F14/15 (hemma) F-14/15/16


      11:00
    • 11:00

      Lindome IBK P13 Lila (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Herrestads AIF Innebandy (hemma) P 14


      13:00
    • 11:30

      Seriematch P-14 P-15/16


      13:00
    • 13:00

      Frölunda IBK P12 (hemma) P-11/12/13


      14:00
    • 13:30

      Stenungsunds IBK F10-11 Blå (borta) F-09/11


      15:30
    • 14:00

      Utbynäs SK F 12/13 (hemma) F-12/13


      16:00
    • 15:30

      Ale IBF P11 (hemma) P-10


      17:30
  • 11Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning F-14/15/16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 20:30

      Frölunda IBK P08/09 grön (borta) P-08/09


      21:30
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09/11


      19:00
    • 17:15

      Träning P-10


      19:10
  • 15Fre
    • 17:15

      Träning F-09/11


      19:00
    • 19:30

      Floda IBK P09 Vit (hemma) P-08/09


      21:30
    • 20:00

      FBC Lerum Akademi (borta) DJ (F07/08)


      22:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 11:30

      Eken IBK P11 (hemma) P-10


      13:30
    • 11:30

      IBF Backadalen F11/12 Svart (borta) F-12/13


      12:30
    • 12:15

      IBK Bergum F14/15 (borta) F-14/15/16


      13:15
    • 12:40

      Pixbo IBF F10 Röd (hemma) F-09/11


      14:40
    • 13:45

      IBK Kungälv P13 Blå (borta) P-13


      15:45
    • 13:50

      Frölunda IBK P08/09 grön (hemma) P-08/09


      15:50
    • 13:50

      Floda IBK (borta) P 14


      15:10
    • 14:30

      Lindome IBK H2 (hemma) A-Lag Herrar


      16:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 07:00

      Urban Run P-08/09


      13:00
    • 08:30

      Lindome BK (borta) P 14


      09:30
    • 08:30

      Seriematch P-15/16


      10:00
    • 08:50

      Träning P-10


      10:30
    • 09:00

      Våffelcupen F-14/15/16


      17:00
    • 10:00

      Lindome IBK P12 Grön (borta) P-11/12/13


      11:00
    • 10:30

      Träning F-12/13


      12:00
    • 10:30

      Träning F-14/15/16


      12:00
    • 15:00

      Kärra IBK P08/10 Svart (borta) P-08/09


      17:00
    • 18:00

      Innebandyfest i Mölnlycke P-10


      19:30
  • 24Sön
    • 10:00

      FBC Lerum F14 Vit (hemma) F-14/15/16


      11:00
    • 11:00

      IBF Backadalen P13 Röd (borta) P-13


      13:00
    • 11:30

      Pixbo IBF F11 (hemma) F-09/11


      13:30
    • 12:40

      Dingle AIK DJ (hemma) DJ (F07/08)


      14:40
    • 13:00

      IBF Backadalen F13 Svart (borta) F-12/13


      15:00
    • 14:00

      Spelarmöte, häng och käk DJ (F07/08)


      16:00
    • 15:10

      IBK Kungälv P11 svart (borta) P-10


      17:10
    • 15:50

      Landvetter IBK F09-10 (borta) F-09/11


      17:50
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön